עמוד ראשי / מי אנחנו

מי אנחנו

"ההסתדרות ממלאה בבת אחת שני תפקידים גדולים: כלפי חבריה וכלפי החברה כולה. הארגונים, המוסדות והמשקים המרוכזים בתוכה משמשים את צרכיהם האישיים של חבריה לא פחות משהם משמשים את צרכי ההגשמה של התנועה" (דוד בן גוריון, יו"ר ההסתדרות הראשון)

ההסתדרות החדשה הינה ארגון עובדים ללא מטרות רווח, המאגד ומייצג את העובדים במדינת ישראל, ולמעשה, משמש כארגון הגג של ועדי העובדים.

מטרתה העיקרית – ייצוג טובת העובד ושמירה על זכויותיו במקום עבודתו. לשם כך פועלת ההסתדרות, במגוון מישורים ובכלל מגזרי העבודה, לחתימת הסכמי עבודה קיבוציים, אשר תכליתם היא שיפור תנאי העסקה, הענקת ביטחון תעסוקתי ותנאים סוציאליים במקום העבודה.

ההסתדרות בנגב הינה שלוחה מרחבית של ההסתדרות הכללית, אחת מתוך 27 מרחבים המכסים את מדינת ישראל.

בתחומי אחריותה של ההסתדרות בנגב מקומות העבודה הממוקמים ביישובים: באר-שבע, נתיבות, אופקים, להבים, עומר, רהט ומיתר, ביישובי המועצות האזוריות מרחבים, אשכול, שדות נגב, דרום הר חברון ובני שמעון, וביישובי הפזורה הבדואית בנגב.

באתר זה תוכלו למצוא הסבר ודרכים ליצירת קשר עם גופי ושירותי ההסתדרות השונים במרחב הנגב, בהם האיגוד המקצועי, הסתדרות הגמלאים, איגוד העובדים הסוציאליים, הרשות להגנת הצרכן, ייעוץ וייצוג משפטי ועוד (ראו לשונית מחלקות ההסתדרות בנגב).

גלישה נעימה!

התגובות סגורות.

גלול למעלה